Lactobacillus granülleri

Sindirmeye yardımcı olmak, ishali önlemek ve irritabl bağırsak sendromu (IBS) semptomlarını hafifletmek. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer koşullar için de kullanılabilir.

Lactobacillus granülleri bir besin takviyesidir. Birçok farklı koşula yardımcı olan sindirim sistemine “kolay bakteriler” getirir.

Bunlardan herhangi biri geçerli ise hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

Bazı tıbbi durumlar lactobacillus granülleri ile etkileşime girebilir. Herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, özellikle aşağıdakilerden herhangi biri sizin için geçerliyse, doktorunuza veya eczacınıza bilgi verin

Bazı ilaçlar lactobacillus granülleri ile etkileşime girebilir. Bununla birlikte, şu anda laktobasilüs granüllerle spesifik bir etkileşim bilinmemektedir.

Bu, meydana gelebilecek tüm etkileşimlerin tam bir listesi olmayabilir. Laktobasillus granüllerinin aldığınız diğer ilaçlarla etkileşime girip geçemeyeceğini sağlık bakım uzmanınıza sorun. Herhangi bir ilacın dozunu başlatmadan, durdurmadan veya değiştirmeden önce doktorunuza danışın.

Doktorunuz tarafından yönlendirilen şekilde laktobasil granülleri kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

Laktobasilüs granüllerinin nasıl kullanılacağı konusunda sağlık uzmanınıza herhangi bir sorunuz.

Bütün ilaçlar yan etkilere neden olabilir, ancak birçok insanın yan etkisi yoktur. Küçük dozlarda kullanıldığında, bu ürünle birlikte ORTAK yan etki bildirilmemiştir. Bu ciddi yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa derhal tıbbi yardım isteyin

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (döküntü, ürtiker, kaşınma, solunum güçlüğü, göğüste sızma, ağız, yüz, dudaklar veya dilde şişme).

Bu, meydana gelebilecek tüm yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yan etkiler hakkında sorularınız varsa, sağlık uzmanınıza danışın. Yan etkileri hakkında doktorunuza danışın. Yan etkileri uygun ajansa bildirmek için lütfen FDA’ya Raporlama Sorunları Rehberi’ni okuyun.

1-800-222-1222 (Amerikan Zehir Kontrol Merkezleri Birliği), yerel zehir kontrol merkeziniz veya acil servise hemen başvurun.

Laktobasil granülleri buzdolabında, 36 ila 46 derece F (2 ila 8 derece C) arasında depolayın. Donma. Laktobasil granülleri çocukların ulaşamayacağı yerlerden ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Bu bilgiler sadece özet niteliğindedir. Laktobasilüs granülleri ile ilgili tüm bilgileri içermez. Aldığınız ilaca ilişkin sorularınız varsa veya daha fazla bilgi istiyorsanız, doktorunuza, eczacınıza veya diğer sağlık uzmanınıza danışın.