L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein

Nörovasküler oksidatif stres veya yüksek kan homosistein düzeyleri olan bazı hastaların beslenme gereksinimlerini karşılama. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer koşullar için de kullanılabilir.

L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein bir besin takviyesidir. Vücutta folat, vitamin B 12 ve oksidatif stresin azaltılmasına veya ortadan kaldırılmasına ve homosistein seviyelerinin düşürülmesine yardımcı olan bir antioksidan vererek çalışır.

Bunlardan herhangi biri geçerli ise hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

Bazı tıbbi durum l-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein ile etkileşime girebilir. Herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, özellikle aşağıdakilerden herhangi biri sizin için geçerliyse, doktorunuza veya eczacınıza bilgi verin

Bazı ilaçlar l-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein ile iletiĢim kurabilir. Başka ilaçları, özellikle aşağıdakilerden herhangi birini kullanıyorsanız, sağlık bakım sağlayıcınıza söyleyin:

Bu, meydana gelebilecek tüm etkileşimlerin tam bir listesi olmayabilir. L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein aldığınız diğer ilaçlarla etkileşime girip girmediğini doktorunuza sorun. Herhangi bir ilacın dozunu başlatmadan, durdurmadan veya değiştirmeden önce doktorunuza danışın.

Doktorunuzun talimatına uyarak l-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsisteini nasıl kullanacağınız hakkında sağlık uzmanınıza herhangi bir sorunuz.

Bütün ilaçlar yan etkilere neden olabilir, ancak birçok insanın yan etkisi yoktur. ORTAK yan etkilerin çoğunun devam etmesi veya rahatsız olması durumunda doktorunuza danışın

Şişirilmiş duygu; baş ağrısı; kaşıntı; Hafif ishal; Hafif ateş; mide bulantısı; kusma.

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, ürtiker, nefes darlığı, göğüste sızlanma, ağız, yüz, dudaklar veya dilde şişme); Bel ağrısı veya yan ağrı.

Bu, meydana gelebilecek tüm yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yan etkiler hakkında sorularınız varsa, sağlık uzmanınıza danışın. Yan etkileri hakkında doktorunuza danışın. Yan etkileri uygun ajansa bildirmek için lütfen FDA’ya Raporlama Sorunları Rehberi’ni okuyun.

1-800-222-1222 (Amerikan Zehir Kontrol Merkezleri Birliği), yerel zehir kontrol merkeziniz veya acil servise hemen başvurun.

L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsisteini oda sıcaklığında, 59 ve 86 derece F (15 ve 30 derece C) arasında saklayın. Isı, ışık ve nemden uzak tutun. L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsisteini çocuklardan uzak tutun ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Bu bilgi, l-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein veya herhangi bir başka ilacı kullanıp kullanmamaya karar vermek için kullanılmamalıdır. Hangi ilaçların sizin için uygun olduğuna karar vermek için yalnızca sağlık uzmanınız size bilgi ve eğitim verir. Bu bilgi herhangi bir tıbbın herhangi bir hastayı veya sağlık durumunu tedavi etmek için güvenli, etkili veya onaylanmış olduğunu onaylamamaktadır. Bu, l-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsistein hakkında genel bilgilerin kısa bir özetidir. L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsisteine ​​uygulanabilecek olası kullanımlar, yönergeler, uyarılar, önlemler, etkileşimler, yan etkiler veya riskler ile ilgili tüm bilgileri içermez. Bu bilgi, özel bir tıbbi tavsiye değildir ve sağlık uzmanınızdan aldığınız bilgilerin yerini almaz. L-metilfolat / metilkobalamin / n-asetilsisteinin kullanımındaki riskler ve faydalar hakkında eksiksiz bilgi için sağlık uzmanınızla görüşmeniz gerekir.